Brawl Stars Hile

Brawl Stars Hile

Brawl Stars Hilesini İndirmek İçin EN Aşağıdaki Bağlantıdan İndirebilirsiniz. 

Brawl Stars Nedir?

Clash of Clans, Boom Beach ve Hay Day gibi birbirinden popüler oyunlarla mobil oyun pazarına damga vurup Clash Royale ile zirve yapan Finlandiyalı yapımcı Supercell’in yeni oyunu Brawl Stars tüm oyuncuların erişimine sunuldu. Uzun süredir kısıtlı sayıda oyuncunun oynama şansı bulduğu beta sürümüyle iştah kabartan oyun, Clash Royale gibi hızlı ve rekabetçi mücadelelere sahne olmasıyla kısa sürede bir bağımlılığa dönüşüyor. Farklı karakterler ve farklı oyun modları sayesinde çeşitlilik de sunan oyunu hemen mercek altına almak istedim çünkü ben de oyunun başından kalkamıyorum!

Brawl Stars’ı belirli bir kategoriye yerleştirmek zor. Daha önce bir rekabetçi MMO oyununda hiç “bayrağı kap” (capture the flag) modunu oynadınız mı? Bu oyun modunda, haritanın ortasında bir bayrak vardır. Haritanın birbirine zıt iki ucunda da rakip takımların üssü yer alır. Amaç, ortadaki bayrağı almak ve üsse geri taşımaktır: en çok sayıda bayrağı taşımayı başaran takım kazanır.

Brawl Stars, bu oyun modunun basitleştirilmiş bir haline benziyor diyebiliriz. Sadece bu kere bayrak yerine mücevher topluyorsunuz. Bu gerçek bir aksiyon MMO oyunu: Herhangi bir tek kişilik hikâye modu yok ve aslolan olarak gerçek oyunculara karşı oynanmak için geliştirilmiş. Hatta oyun adım atar başlamaz, ilk maçınızı yapıyorsunuz! Bir tür basitleştirilmiş MOBA bulunduğunu da söylemek mümkün. Sadece oyunu belirli bir kategoriye sokmak için acil etmeyelim ve ilk olarak kontrollere bir göz atalım. Zira bu tarz rekabetçi oyunlar, her şeyden önce iyi bir kontrol şemasına sahip olmalı.

 

Yapım ve piyasaya çıkış süreci

Supercell, 5. global oyunu olan Brawl Stars projesine 2014 yılında başladı. 2017 yılında beta sürümü ile birkaç ülkede test edilmeye başlayan oyunun kararlı sürümü, 18 ay süren kısıtlı oyunculu geliştirmelerden sonra global olarak piyasaya sürüldü. Supercell bu oyunun, "şirketin en topluluk merkezli oyunu" olmasını istedi ve bu nedenle oyunculardan alınan geri bildirimler ve içerik geliştirmelerini kullandı. Oyun piyasaya sürüldüğünde mevcut olan 65 haritadan 16'sı çeşitli oyuncular tarafından tasarlanmış ya da esinlenilmiş haritalardı. 14 Kasım 2018 tarihinde, oyunun lansmanı yapıldı ve ön kayıtlar açıldı. Oyuna 5 milyonun üzerinde ön kayıt yapıldı. Piyasaya sürüldükten sonraki ilk bir hafta içinde oyun 10 milyon dolarlık oyun içi satış yaptı ve 15 milyon indirme sayısına ulaştı. İlk hafta satışlarının ülkelere göre sıralamasında Amerika 3 milyon dolar ile başı çekerken, Japonya'da 1.6 milyon dolar harcandı ve indirme rakamlarına göre oyun, App Store'da 14 ülkede, Google Play'de 20 ülkede 1. sıraya yerleşti. 12 Şubat 2019 tarihinde Supercell tarafından yapılan açıklamaya göre, o dönemde oyunu 80 milyon kişi oynamaktaydı. 1 yılın sonunda yıllık hasılatı 422 milyon doları bulan oyun, indirme sayısı olarak yaklaşıl 141 milyona ulaştı. 2018 yılında, dünya genelinde getirdiği gelir dikkate alındığında, kendisinden önce piyasaya sunulmuş olan Clash of Clans ve Clash Royale'in ardından 3. sırada kalırken, Asya bölgesi özelinde şirketin en çok gelir getiren oyunu oldu.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl Stars, çeşitli oyun modlarında, karakterler aracılığıyla rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurulmuş bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, her biri kendi ana saldırısına sahip olan birkaç savaşçı arasından seçim yapabilir ve düşman savaşçılarına saldırıp hasar verirken, daha çok hasar veren süper güçlerini doldururlar. Her dövüşçünün "brawl kutularında" (oyunun yağma sandıkları) veya dövüşçü maksimum seviyeye ulaştığında oyun içi dükkanda bulunabilen "yıldız gücü" adı verilen kilitlenebilir (pasif) bir yeteneği vardır. Buna ek olarak, dükkanda brawlers'ın görünümünü, animasyonlarını veya seslerini değiştirebilecek "kaplamalar" satın almak mümkündür. Oyunda çeşitli oyun modları ve karakterler vardır.Hesaplaşma modlarında dönerek arkadaş olabilirsiniz 

Arayüz iki kısma ayrılmış durumda. Karakterinizi hareket ettirmek için sol taraftaki d-pad’i kullanıyorsunuz. BlueStacks kullanıcıları, WASD tuşlarını kullanabilir.

Ekranın sağ tarafı ise ateş etmek için kullanacağınız tuşları barındırıyor. İki ateş modu var: normal ve süper. Düzgüsel atış için kırmızı düğmeye basıyorsunuz. Tek bir kere basarsanız, en yakındaki düşmana bir kere ateş edersiniz. Sadece basılı tutarsanız, bir telegraf oluşturup birden çok düşmanı hedefleyebilirsiniz. Karakterinizin yeşil sıhhat barı altındaki turuncu çubuklara dikkat edin: Bunlar, silahınızı tekrar doldurmanıza gerek kalmadan önce kaç kez normal ateş edebileceğinizi gösteriyor.

 

Son olarak, süper ateş modundan bahsedelim: Sarı düğmeyle kullanılan bu mod, en güçlü saldırı türünüz ve belirli bir tekrar dolum (cooldown) süresi var. Manuel şekilde hedef alarak kullanabilirsiniz ancak otomatik kullanım yapmanız da mümkün. Bu, tüm ateş modları için geçerli: Düğmeye bir kez basarsanız, otomatik olarak en yakındaki düşmana ateş edersiniz. Düğmeye basıp, basılı tutarsanız, manuel nişan alma moduna geçiş yapar ve daha isabetli atışlar yapabilirsiniz. BlueStacks kullanıcıları, düzgüsel ve süper ateş modları için farelerini kullanabilir.

OYUN MODLARI 

Elmas kapmaca

3'e 3 takımlar halinde oynanır. Bu modda amaç, haritanın ortasında bulunan elmas madeninden aralıklarla çıkan elmasları toplamak ve belirli bir süre elinde tutmaktır. Rakip takımın topladığı elmasları onları yok ederek toplamak mümkündür. 10 elmas toplayıp geri sayım bitene dek elinde tutmayı başaran ekip oyunu kazanır.

Hesaplaşma

Tek kişi ya da çift kişi oynanabilen bir moddur. Bu modda amaç, arenada son hayatta kalan olmaktır. Tek kişi oynarken sağlığını tamamen kaybetmenin telafisi yoktur, çift kişi oynarken takımdan bir kişi hayatta kaldığı sürece diğeri bekleme süresinin ardından tekrar canlanır. Modun o anda açık olan harita çeşidine göre, sandıkları parçalayarak ateş ve can atışı sağlayan güç küplerini toplamak, belirlen enerji içecekleri ile kısa süreli ek atış gücü ve direnç kazanmak, şifa mantarları ile can kazanmak, göktaşı ile vurulmak gibi farklı ek öğeler bulunmaktadır. Bu oyun modunun tüm haritalarında oyunun süresi ilerledikçe harita köşelerden ortaya doğru daralmaktadır.

Soygun

3'e 3 takımlar halinde oynanır. Bu modda amaç karşı takımın kasasına ulaşarak yok etmektir. Karşı takımın kasasını diğer takımdan hızlı yok eden ya da daha fazla hasar veren kazanır.

Savaş topu

3'e 3 takımlar halinde oynanır. Bu modda amaç, başlangıçta haritanın ortasında bulunan topu alarak rakip kaleye gol atmaktır. 2 gol atan ya da süre bittiğinde önde olan takım oyunu kazanır.

Biletli etkinlikler

Belirli aralıklarla açılan, etkinlik şekli değişen oyun modudur.haftalık olarak rastgele değişir.

Robot işgali

3'lü takım halinde yapay zekaya karşı oynanan moddur. Amaç ortada bulunan kasayı yaklaşan robotlardan olabildiğince uzun süre korumaktır.

Ödül avı

3'e 3 takımlar halinde oynanır. Bu modda amaç, karşı takımdaki oyuncuları yok ederek yıldız toplamaktır. Süre devam ettiği sürece oyuncular tekrar canlanır. Süre bittiğinde daha fazla yıldız toplamış takım oyunu kazanır.

Güç oyunu

Sadece yıldız gücü açık olan savaşçılarla oynanabilen moddur.

Brawl Başlat PVP Sunucusu (Brawl Stars Hile)

Bu makalede Clash Tuber Kanalında kullanımının anlatıldığı Brawl Stars hile oyunun pvp apk linkini paylaşacağız. Muhtemelen  Brawl Stars hile server ile oyun zevkiniz 2 katına çıkacaktır. Aşağıdaki linke tıklayarak pvp apk’i indirebilirsiniz.
Brawl Stars Hile LİNK: https://drive.google.com/file/d/10BgoOv3V772nHv-Fra9ChG3pWTsr5AsW/view?usp=sharing